2023.3 Przegląd zmian

Enate w wersji 2023.3 przynosi niezwykle przydatne funkcje dla zespołów korzystających z Work Managera, a Sklep wzbogacił się o wiele integracji opartych na GPT, które znacząco ułatwiają wykonywanie codziennych zadań.

Przegląd nowych funkcjonalności znaleźć można w poniższym filmie:

Zintegrowane raportowanie

Do Work Managera dodaliśmy zintegrowane raportowanie bazujące na zaawansowanej platformie raportowania PowerBI firmy Microsoft.

Funkcja ta obejmuje:

  • standardowe i natychmiast dostępne raporty oparte na danych Enate (to, które raporty standardowe są widoczne, zależy od ustawionej roli użytkownika);

  • możliwość wykorzystania standardowych raportów w celu tworzenia własnych, spersonalizowanych raportów;

  • możliwość zapisywania swoich spersonalizowanych raportów, żeby można było w każdej chwili do nich wrócić;

  • możliwość udostępniania swoich raportów dowolnie wybranym użytkownikom;

  • dostęp do zaawansowanych opcji edycji (dla liderów zespołów i użytkowników, którym przyznano uprawnienie „Może edytować raporty”), które pozwalają tworzyć zupełnie nowe i usuwać istniejące elementy wizualne tworzyć i usuwać karty.

Więcej informacji znaleźć można w poniższym filmie:

Role użytkowników

Ułatwiliśmy przyznawanie użytkownikom dostępu do określonych funkcji, wprowadzając w tym celu role użytkowników. Zamiast ustawiać wiele różnych poziomów dostępu za każdym razem, gdy tworzymy konto użytkownika, teraz wystarczy wybrać dla niego odpowiednią rolę. Określa  ona, co dany użytkownik może zobaczyć i zrobić w Work Managerze, a w przypadku administratorów systemu – również w Builderze. Można skorzystać z ról standardowych, które są wbudowane w Enate, ale można też tworzyć własne role niestandardowe, aby jeszcze precyzyjniej dobrać uprawnienia dla poszczególnych użytkowników.

Więcej informacji znaleźć można w poniższym filmie:

Kolejne integracje w Sklepie

Jeśli chodzi o Sklep Enate, nowa wersja systemu to ogromny krok naprzód w kwestii wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) – oddajemy w ręce użytkowników EnateAI, hostowaną na platformie Azure implementację GPT, która nie wymaga żadnej konfiguracji. Dodaliśmy także łączniki OpenAI, które pozwalają bezpośrednio komunikować się z API OpenAI za pomocą własnego konta OpenAI i kluczy API. Użytkownicy mogą również zarządzać tymi wzorcami poprzez platformę Azure – nasze nowe łączniki AzureAI pozwolą wykorzystać własną instancję OpenAI hostowaną na tej platformie, zapewniając w ten sposób pełną kontrolę i szczegółowy przegląd danych przepływających przez API. Łączniki są dostępne dla następujących wzorców:

  • Klasyfikacja wiadomości e-mail – automatycznie przydziela i kategoryzuje zapytania, dzięki czemu agenci nie muszą tracić czasu na ich ręczne sortowanie;

  • Wyodrębnianie danych z wiadomości e-mail – zupełnie nowy wzorzec, który automatycznie wprowadza dane pochodzące z e-maili na kartach niestandardowych zapytań i spraw, odciążając tym samym agentów od ich ręcznego uzupełniania;

  • Wykrywanie wiadomości z podziękowaniami – automatycznie wykrywa, czy wiadomość przychodząca do rozwiązanego elementu pracy to e-mail ze zwykłym „dziękuję” – w takiej sytuacji zmienia status elementu z powrotem na „Rozwiązane”, żeby użytkownicy nie musieli już ręcznie wykonywać takich powtarzalnych czynności.

  • Analiza nastroju – dokonuje analizy treści przychodzących wiadomości w celu sprawdzenia, czy mają pozytywny, czy negatywny wydźwięk, a następnie wyświetla wynik użytkownikom, dzięki czemu od razu wiedzą, jak należy podejść do danego e-maila.

Pozostałe nowości

Wprowadziliśmy pewne ulepszenia na stronie Widoki. Przede wszystkim zmieniliśmy jej nazwę na „Wyszukiwanie zaawansowane”. Dodaliśmy też nowe dane i możliwości – teraz można wyszukiwać i sprawdzać, czy, kiedy i przez kogo element pracy został ponownie otwarty, a do tego wprowadziliśmy bardziej zaawansowane opcje wyszukiwania i wyświetlania opóźnionych elementów. Kolejna nowa funkcja umożliwia tworzenie plików eksportu w celu pobrania wyników wyszukiwania w formacie programu Excel.

Pojawiły się nowe opcje przechwytywania danych, które usprawniają wyliczenia SLA. Można już przechwytywać pierwotną datę zgłoszenia, co w przypadku zgłoszeń obejmujących wiele powiązanych elementów pracy umożliwia wykorzystanie do wyliczenia SLA daty początkowej pierwotnego z nich. Rozszerzyliśmy zakres dostępnych informacji w przypadku opóźnionych elementów pracy – teraz łatwiej sprawdzić, które są zaległe, a także o ile dni.

Administratorzy systemu mogą odtąd bezpośrednio w Builderze konfigurować logowanie jednokrotne i zasady haseł.

Last updated

Was this helpful?